Baltic Ball atklās 25 debitantu pāri. Debitantu iznācienu iestudēs galvenais deju meistars Andrei Chitu - pieredzējis horeogrāfs un profesionāls dejotājs no Vīnes, kurš jau veidojis Pirmās Baltic Ball debitantu iznācienu Rīgā.

Pēc tradīcijas lielo oficiālo balli atklās debitanti. Debitanti ir neprecētas jaunietes un neprecēti jaunekļi, kurus īpaši izvēlas balles atklāšanas ceremonijai. Jaunietēm ir jābūt sniegbaltās kleitās, bet viņu kavalieriem – stingrās melnās frakās. Agrāk šādi sabiedrību iepazīstināja ar līgavaiņiem un līgavām, tieši tāpēc visas debitantes ir baltās kleitās, kas ļoti līdzinās kāzu kleitām. Baltic Charity Ball atklās 30 debitantu pāri, kurus vadīs galvenais balles deju meistars – Vispasaules Sporta deju savienības viceprezidents Staņislavs Popovs.
Baltijas Balles debitantu atlase notiks konkursa kārtībā. Ar to nodarbosies Balles komiteja. Pārrunu laikā ar pretendentiem Balles komitejas locekļi vērtēs viņu izglītības un audzināšanas līmeni, svešvalodu zināšanas un ārējo izskatu. Konkursa atlasi izturējušās jaunietes un jaunieši trīs mēnešus mācīsies dejot, lai pēc tam varētu spīdoši uzstāties balles atklāšanas ceremonijā.

Debitantu vecuma ierobežojumi:

  • Jaunietes vecumā no 16 līdz 25 gadiem,
    kas dzimušas laikposmā no 1992. gada 23. septembra līdz 2001. gada 23. septembrim;
  • Jaunieši vecumā no 18 līdz 28 gadiem.

Otrās Baltic Ball Debitantu kandidātu Anketa

Dārgie debitanti, aizpildot anketu, lūdzu norādiet balles nosaukumu: Baltijas balle – ailītē Vārds Uzvārds