Baltic Ball atklās 25 debitantu pāri, kuru iznācienu iestudēs galvenais deju meistars Andrei Chitu. Andrei Chitu ir pieredzējis horeogrāfs un profesionāls dejotājs no Vīnes, kurš jau veidojis Pirmās Baltic Ball debitantu iznācienu Rīgā.

Pēc tradīcijas debitanti ir neprecēti jaunieši un jaunietes, kurus īpaši izvēlas balles atklāšanas ceremonijai. Jaunietēm ir jābūt tērptām sniegbaltās kleitās, bet viņu kavalieriem – melnās frakās. Agrāk šādi sabiedrību iepazīstināja ar līgavaiņiem un līgavām, tieši tāpēc debitantes ir baltās kleitās, kas ļoti līdzinās kāzu kleitām.

Baltic Ball debitantu atlase notiks konkursa kārtībā, ko vadīs Balles komiteja. Pārrunu laikā ar pretendentiem Balles komitejas locekļi vērtēs viņu izglītības līmeni, talantus, uzvedību, svešvalodu zināšanas un ārējo izskatu. Konkursa atlasi izturējušās jaunietes un jaunieši trīs mēnešus apgūs deju prasmes, lai pēc tam varētu spīdoši uzstāties balles atklāšanas ceremonijā.

Debitantu vecuma ierobežojumi:

  • Jaunietes vecumā no 16 līdz 25 gadiem,
    kas dzimušas laikposmā no 1993. gada 22. septembra līdz 2002. gada 22. septembrim;
  • Jaunieši vecumā no 18 līdz 28 gadiem.

Baltic Ball 2018 DEBITANTU KANDIDĀTU ANKETA

Cienījamie debitanti, aizpildot anketu, lūdzu norādiet balles nosaukumu pirmajā ailītē: Vārds Uzvārds – Baltic Ball 2018