Balles gaitā tika saziedots 6000 euro labdarības grants biedrībai “EVENTUS”, kas organizē talantīgo Latvijas jauniešu piedalīšanos trešajā starptautiskajā bērnu horeogrāfijas festivālā Berlīnē šī gada nogalē.

Baltic Ball ir labdarības pasākums.

Par Baltic Charity Ball 2018 labdarības fonda saņēmēju ir kļuvusi starptautiskā sabiedrība un mācību centrs EVENTUS

Starptautiskā biedrība un mācību centrs “EVENTUS” kopš 2005.gada darbojas kā mācību centrs un starptautisku kultūras un mākslas
izglītības projektu organizētājs augstākā profesionālā līmeņa horeogrāfijas jomā.
Sabiedrības “EVENTUS” misija ir pievērst uzmanību katram bērnam vai jaunietim attīstot viņa potenciālu un atbalstot ģimeni, lai sapnis kļūtu par realitāti.

Starp sabiedrības projektiem ir Starptautiskais horeogrāfijas konkurss
“Rīgas Pavasaris”, “Starptautiskais baleta pasaku festivāls” Rīgā, horeogrāfijas festivāls “Satikšanās Ņevas upes krastos” Sanktpēterburgā, “Starptautiskais bērnu izrāžu festivāls” Berlīnē, kuru dalībnieki ir deju skolas, studijas un baleta akadēmijas no vairāk nekā 25 pasaules valstīm. Par tradīciju kļuvis šo projektu žūrijās pieaicināt arī ievērojamas pasaules zvaigznes, atzītus baleta māksliniekus, tādus kā Zita Errs, Guzel Apanaeva, Jūrijs Petuhovs, Filips Lormē, Mareks Rozickis, Nina Ananiašvili, Andrejs Ļitinovs un citi.

Sabiedrība ir izveidojusi ilgtermiņa mijiedarbības sistēmu ar valsts horeogrāfiskā profila izglītības iestādēm, tai skaitā Nacionālo Māksu vidusskolu, kuras sastāvā ietilpst arī Rīgas horeogrāfijas skola.

Baltic Charity Ball 2018 balles laikā saziedotie līdzekļi ļaus talantīgajiem bērniem no Latvijas doties uz Berlīnes Trešo Starptautisko bērnu baleta izrāžu festivālu, kurā piedalīsies kolektīvi arī no Francijas, Vācijas, Spānijas un Krievijas. Decembra sākumā festivālā būs skatāmas sešas labdarības baleta izrādes – īsts brīnums Ziemassvētku laikā un Jaungada svinību gaidās.


2017

Pirmās Baltic Charity Ball balles labdarības grants 10 000 euro apmērā tika piešķirts Rīgas Horeogrāfijas vidusskolai.

Rīgas Horeogrāfijas vidusskola vairāk nekā 75 gadus veicina dejas mākslas attīstību Latvijā.
Starp vidusskolas absolventiem ir tādi pasaulē labi zināmi vārdi kā Māris Liepa, Aleksandrs Godunovs un Mihails Barišņikovs.