STARPTAUTISKAIS KULTŪRAS PROJEKTS „BALTIC BALL”

2017. gada 25. janvārī vienā no skaistākajām Eiropas pilsētām – Latvijas galvaspilsētā Rīgā – startēja starptautiskais kultūras projekts „Baltic Ball”.

Projekta mērķis ir pierādīt, ka patiesai mākslai nav robežu un tā veicina dažādu tautību cilvēku garīgo vienotību. Projekta pasākumi ir vērsti uz klasiskās kultūras tradīciju un sabiedrības garīguma atdzimšanu, kā arī jauno talantu atbalstīšanu.

2017.gada 23.septembrī Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ar vērienīgiem panākumiem aizritēja Pirmā Baltijas Labdarības balle - Baltic Charity Ball.

2018.gada 22.septembrī Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrā Baltic Charity Ball

OTRĀ BALTIC CHARITY BALL

2018. gada 22. septembrī Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, kas ir 1913. gada modernisma stila kultūras piemineklis, atkal notiks starptautiska mēroga kultūras pasākums – Baltic Charity Ball.

Baltic Ball - tā ir lieliska platforma neformālu kontaktu dibināšanai, lai sekmētu turpmāku kultūras un lietišķo attiecību attīstību starp dažādām valstīm un tautām.

Sagaidāms, ka uz balli ieradīsies vairāk nekā 300 biznesa, politikas un kultūras aprindu pārstāvju no Latvijas un citām Baltijas valstīm, kā arī no Krievijas, Vācijas, Austrijas, Šveices, Islandes un ASV.

Baltic Ball notiks pasaulē labi zināmās Vīnes Operas balles formātā. Balli pēc tradīcijas atklās 25 debitantu pāri – meitenes un puiši no Baltijas un Eiropas valstīm, kā arī no Krievijas. Debitantus atlases kārtībā izvēlēsies Balles komiteja.

Galvenais balles deju meistars Andrei Chitu - pieredzējis horeogrāfs un profesionāls dejotājs ar panākumiem vada pazīstamo Vīnes deju skolu “Stanek”. Sens draugs Venski Bal Moskva un Baltic Ball - kuru debitantu iznācienus viņš jau ir veidojis.

Balles laikā nelielā, bet izsmalcinātā noslēguma koncertā uzstāsies pasaules operas un baleta zvaigznes Latvijas simfoniskā orķestra un talantīgā diriģenta, “Zelta maska” balvas laureāta, Andreja Ļebeģeva pavadībā.

Gala koncerta vadītāji: balerīna un aktrise – Ilze Liepa un aktieris, pazīstamais teātra režisors - Andrejs Žagars.

Viesus sagaida daudzveidīga un piesātināta deju programma. Valsis, polka un galops Latvijas simfoniskā orķestra pavadījumā, bet pēc pusnakts kadriļas – fokstrots, tango, rumba un ča-ča-ča kopā ar Jelgavas Bigbends džeza orķestri.

Vakara gaitā ar deju priekšnesumiem uzstāsies starptautisku balles deju konkursu uzvarētāji profesionāļu kategorijā.

Viesiem tiks piedāvātas izsmalcinātas vakariņas.

Baltic Charity Ball ir labdarības pasākums.