2017. gada 25. janvārī vienā no skaistākajām Eiropas pilsētām – Latvijas galvaspilsētā Rīgā – startēja starptautiskais kultūras projekts “BALTIC CHARITY BALL”.

Projekta mērķis ir pierādīt, ka patiesai mākslai nav robežu un tā veicina dažādu tautību cilvēku garīgo vienotību. Projekta pasākumi ir vērsti uz klasiskās kultūras tradīciju un sabiedrības garīguma atdzimšanu, kā arī jaunatnes izglītošanu un jauno talantu atbalstīšanu.

2017.gada 23.septembrī un 2018.gada 22.septembrī Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ar vērienīgiem panākumiem noritēja pirmās divas Baltijas Labdarības balles – “Baltic Charity Ball”.

TREŠĀ BALTIC CHARITY BALL

2019. gada 21. septembrī Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma”, kas ir 1913. gada modernisma stila kultūras piemineklis, atkal notiks starptautiska mēroga kultūras pasākums – Baltic Charity Ball.

Baltic Ball - tā ir lieliska platforma neformālu kontaktu dibināšanai, lai sekmētu turpmāku kultūras un lietišķo attiecību attīstību starp dažādām valstīm un tautām.

Sagaidāms, ka uz balli ieradīsies vairāk nekā 300 biznesa, politikas un kultūras aprindu pārstāvju no Latvijas un citām Baltijas valstīm, kā arī no Krievijas, Vācijas, Austrijas, Šveices, Francijas, Islandes, Baltkrievijas un ASV.

Baltic Ball noris pēc pasaulē labi zināmā Vīnes Operas balles formāta. Balles atklāšanas ceremonijā piedalīsies 26 debitantu pāri – meitenes un puiši no Baltijas un Eiropas valstīm, kā arī no Krievijas. Debitantus konkursa atlases kārtībā izvēlēsies Balles komiteja.

Galvenais Baltic Ball deju meistars - Andre Kitu (Andrei Chitu) - pieredzējis horeogrāfs un profesionāls dejotājs no Vīnes. Chitu ir Baltic Ball un Venski Bal Moskva (Vīnes ballē Maskavā) debitantu iznācienu horeogrāfs.

Balles laikā nelielā, bet izsmalcinātā noslēguma koncertā uzstāsies pasaules operas un baleta zvaigznes Latvijas simfoniskā orķestra un talantīgā diriģenta, “Zelta maska” balvas laureāta, Andreja Ļebeģeva pavadībā

Gala koncerta vadītāji: balerīna un aktrise – Ilze Liepa un pazīstamais aktieris – Ivars Kalniņš.

Viesus sagaida daudzveidīga un piesātināta deju programma. Valsis, polka un galops Latvijas simfoniskā orķestra pavadībā.

Pēc pusnakts kadriļas – fokstrots, tango, rumba un ča-ča-ča kopā ar Jelgavas Bigbends džeza orķestri.

Vakara gaitā ar deju priekšnesumiem uzstāsies starptautisku balles deju konkursu uzvarētāji profesionāļu kategorijā.

Viesiem tiks piedāvātas izsmalcinātas vakariņas.

Baltic Charity Ball ir labdarības pasākums.