2020

Mēs esam ļoti gandarīti, ka Baltic Charity Ball laikā savāktais labdarības ziedojums 10 000 eiro apmērā, ir ļāvis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolai iegādāties divus brīnišķīgus Zimmermann mūzikas instrumentus!


2019

Baltic Charity Ball 2019 beneficiāram Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolai tika nodoti 10000 eiro!!!
Balles laikā tika saziedoti 8000 eiro. Pēc balles tika saņemts balles viešnas Agneses Ležninas privāts ziedojums 2000 eiro apmērā!
Pēc EDMV direktores teiktā saziedotie līdzekļu ļaus iegādāties jaunus pianīnus skolas mācību procesa nodrošināšanai.
Viesus aizkustināja talantīgā jaunā vijolnieka Daniila Bulajeva uzstāšanās kopā ar Latvijas Simfonisko orķestri. Ne mazāk viesus priecēja pazīstamā pianista un Emīla Dārziņa mūzikas skolas absolventa Andreja Osokina brīnišķīgais sniegums.

Latvijas izcilākā mūzikas skola – NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola – 2020.gadā atzīmēs savas pastāvēšanas 75.gadadienu. Emīla Dārziņa mūzikas skola (EDMS) kopš tās dibināšanas pirmās dienas ir bijusi vieta, kurā muzikāli, talantīgi, darbspējīgi audzēkņi satiekas ar augstākās raudzes mūzikas skolotājiem – labākajiem Latvijas izpildītājmāksliniekiem un spilgtām personībām, lai kopīgi radītu nākamās izcilības mūzikā un ar lepnumu nestu Latvijas vārdu pasaulē. Kopš 2017.gada Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskola ir pievienojusies Profesionālās izglītības kompetences centram „Nacionālā Mākslu vidusskola” un tagad, kopā ar vēl trīs profesionālās mākslas izglītības iestādēm – Rīgas Doma kora skolu, Jaņa Rozentāla Mākslas skolu un Rīgas Horeogrāfijas skolu – reprezentē Latvijas profesionālās mākslas izglītības augstākos standartus, parādot mūzikas, mākslas un dejas izcilību gan valsts, gan starptautiskā mērogā.

Starp EDMS audzēkņiem ir bijuši tādi izcili mūziķi kā Andris Nelsons (trīskārtējs Grammy balvas ieguvējs!), Gidons Krēmers, Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Māris Sirmais, Sergejs, Andrejs un Georgijs Osokini, Inga Kalna, Pēteris Vasks, Mihails Barišņikovs, Māris Liepa, Andris Liepa un Ilze Liepa un daudzi citi, kas ar izcilību nes Latvijas vārdu pasaulē.

Visi Baltijas Labdarības ballē saziedotie finanšu līdzekļi tiks novirzīti jaunu pianīnu iegādei skolas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai.


2018

2018. gada decembra sākumā Profesionālā radošā apvienība un mācību centrs “EVENTUS” un Krievijas Zinātnes un kultūras nams rīkoja III Starptautisko bērnu teātra festivālu Berlīnē. Festivālā piedalījās labi pazīstamas bērnu baleta skolas no Krievijas, Vācijas, Latvijas, Spānijas, Francijas un citām valstīm. Festivālā katra deju skola prezentēja savas izrādes – baleta pasakas.

Festivāls tika aizvadīts ar lieliem panākumiem un kļuva par izcilu piemēru dažādu valstu bērnu deju skolu radošajai sadarbībai un starptautiskajai komunikācijai! Festivāla ietvaros tā dalībnieki varēja apmeklēt arī unikālas meistarklases.

Baltijas labdarības balles “Baltic Charity Ball” laikā tika savākts labdarības grants 6 000 eiro apmērā, kas palīdzēja jaunajiem talantiem no Latvijas piedalīties šajā festivālā. “Baltic Charity Ball” komandas vārdā novēlam jauniešiem turpināt pilnveidot savas prasmes, lai ar panākumiem uzstātos uz slavenākajām skatuvēm pasaules deju festivālos!

Balles gaitā tika saziedots 6000 euro labdarības grants biedrībai “EVENTUS”, kas organizē talantīgo Latvijas jauniešu piedalīšanos trešajā starptautiskajā bērnu horeogrāfijas festivālā Berlīnē šī gada nogalē.

Baltic Ball ir labdarības pasākums.

Par Baltic Charity Ball 2018 labdarības fonda saņēmēju ir kļuvusi starptautiskā sabiedrība un mācību centrs EVENTUS

Starptautiskā biedrība un mācību centrs “EVENTUS” kopš 2005.gada darbojas kā mācību centrs un starptautisku kultūras un mākslas
izglītības projektu organizētājs augstākā profesionālā līmeņa horeogrāfijas jomā.
Sabiedrības “EVENTUS” misija ir pievērst uzmanību katram bērnam vai jaunietim attīstot viņa potenciālu un atbalstot ģimeni, lai sapnis kļūtu par realitāti.

Starp sabiedrības projektiem ir Starptautiskais horeogrāfijas konkurss
“Rīgas Pavasaris”, “Starptautiskais baleta pasaku festivāls” Rīgā, horeogrāfijas festivāls “Satikšanās Ņevas upes krastos” Sanktpēterburgā, “Starptautiskais bērnu izrāžu festivāls” Berlīnē, kuru dalībnieki ir deju skolas, studijas un baleta akadēmijas no vairāk nekā 25 pasaules valstīm. Par tradīciju kļuvis šo projektu žūrijās pieaicināt arī ievērojamas pasaules zvaigznes, atzītus baleta māksliniekus, tādus kā Zita Errs, Guzel Apanaeva, Jūrijs Petuhovs, Filips Lormē, Mareks Rozickis, Nina Ananiašvili, Andrejs Ļitinovs un citi.

Sabiedrība ir izveidojusi ilgtermiņa mijiedarbības sistēmu ar valsts horeogrāfiskā profila izglītības iestādēm, tai skaitā Nacionālo Māksu vidusskolu, kuras sastāvā ietilpst arī Rīgas horeogrāfijas skola.

Baltic Charity Ball 2018 balles laikā saziedotie līdzekļi ļaus talantīgajiem bērniem no Latvijas doties uz Berlīnes Trešo Starptautisko bērnu baleta izrāžu festivālu, kurā piedalīsies kolektīvi arī no Francijas, Vācijas, Spānijas un Krievijas. Decembra sākumā festivālā būs skatāmas sešas labdarības baleta izrādes – īsts brīnums Ziemassvētku laikā un Jaungada svinību gaidās.


2017

Pirmās Baltic Charity Ball balles labdarības grants 10 000 euro apmērā tika piešķirts Rīgas Horeogrāfijas vidusskolai.

Rīgas Horeogrāfijas vidusskola vairāk nekā 75 gadus veicina dejas mākslas attīstību Latvijā.
Starp vidusskolas absolventiem ir tādi pasaulē labi zināmi vārdi kā Māris Liepa, Aleksandrs Godunovs un Mihails Barišņikovs.