Baltic Ball 2020 mākslinieki

Agunda Kulaeva (Krievija)

Mecosoprāns. Maskavas Lielā teātra soliste. Krievijas Nopelniem bagātā skatuves māksliniece. Agunda Kulaeva ir plaši pazīstama Krievijā un ārvalstīs: Itālijā, Vācijā, Francijā, Somijā, Ungārijā un Dienvidkorejā. Skatuves gaitās sadarbojusies ar tādiem diriģentiem kā
V. Fedosejevs,
V. Miņins,
M. Pletņevs.

Aleksejs Tatarincevs (Krievija)

Tenors. Maskavas Lielā teātra solists. “Zelta maska” laureāts.
Savā karjerā Aleksejs Tatarincevs ir uzstājies uz ievērojamu opernamu skatuvēm Itālijā, Nīderlandē, ASV, Zviedrijā, Francijā, Vācijā, Japānā un citās pasaules valstīs. Viņš piedalījies vairāku izcilu diriģentu, tādu kā
V. Fedosejevs,
V. Spivakovs,
M. Pletņevs,
Dž. Nelsons,
T. Kurentzis,
radošajos projektos.

Andrejs Ļebedevs (Krievija)

Maskavas teātra “Novaya Opera” un Krievijas Gņesinu Mūzikas akadēmijas kamerorķestra diriģents. 2016.gada “Zelta maska” laureāts kategorijā “Opera / Diriģenta darbs”.

Baltic Ball 2019 mākslinieki

VERONIKA DŽiOJEVA
(Krievija)

Nopelniem bagātā Krievijas skatuves māksliniece. Šobrīd Veronika Džoijeva ir viena no populārākajām operdziedātājām ne tikai Krievijā, bet arī tālu aiz tās robežām. Viņa ir uzstājusies Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Šveicē, Austrijā, Spānijā, Itālijā, Čehijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā, ASV, Ķīnā, Ungārijā, Somijā, Dienvidkorejā un Japānā.

NADJA MIHAĒLA
(VĀCIJA)

Soprāns. Pazīstamā operas dīva uzstājas tādos ievērojamos opernamos kā Ņujorkas Metropolitēna opera, Vīnes Valsts opera, Konventgārdena opera, kā arī Krievijas Lielais teātris, Marijas teātris un citi. Krievijas šova “Lielā opera” žūrijas locekle. Nadja ir apveltīta ne tikai ar lielisku balsi, bet arī neticamu harismu un dramatiskās aktrises talantu.

Andrejs Ļebedevs
(Krievija)

Talantīgais Maskavas teātra “Novaya Opera” un Krievijas mūzikas akadēmijas kamerorķestra diriģents. 2016.gada “Zelta maska” laureāts kategorijā “Opera / Diriģenta darbs”.
http://www.novayaopera.ru

KRISTINA ŠAPRANA & TIMURS ASKEROVS (KRIEVIJA)

Marijas teātra baleta prīma un premjers, vairāku starptautisku baleta mākslinieku konkursu laureāti. Dzīvē, tāpat kā uz skatuves, Kristina un Timurs ir pāris, tāpēc kopā izpilda pašas romantiskākās baleta lomas.

ANDRE KITU
(Austrija)

Galvenais balles deju meistars, pieredzējis horeogrāfs un profesionāls dejotājs no Vīnes.

Marts Puniņš un Dana Jākobsone

pieckārtēji Latvijas čempioni 10 deju programmā, Eiropas un Pasaules čempionu finālisti, Eiropas kausu, Pasaules kausu finālisti 10 deju programmā, šobrīd profesionāļu divīzijas pārstāvji, 5.vietas ieguvēji Pasaules čemionātā 10 deju programmā 2018.gadā

Baltic Ball 2018 mākslinieki

Dināra Alijeva

lieliskā soprāna īpašniece, Maskavas Lielā teātra soliste, viesmāksliniece Vīnes Valsts operā, Vācu Operā Berlīnē, Latvijas Nacionālajā operā un citos pasaules labākajos opernamos.
http://dinaraalieva.com

KARLOS OSUNA

tenors (Meksika), Vīnes Valsts operas solists.
2010.gadā Karlos Osuna ieguva otro vietu starptautiskajā “Licia Albanese-Puccini” vokālajā konkursā Ņujorkā un “Labākā izpildītāja" balvu “Verbier” festivālā 2011. gadā.
Karlos ir strādājis arī ar tādiem pasaules slaveniem māksliniekiem kā: Plasido Domingo, Mirella Freni, Dame Kiri te Kanava, Ileana Kotrubas, Sherril Milnes, Hose Carreras, Richard Bonynge, Ramon Vargas, Sylvia Greenberg un citiem.

Andrejs Ļebeģevs

talantīgais Maskavas teātra “Novaya Opera” un Krievijas mūzikas akadēmijas kamerorķestra diriģents. 2016.gada “Zelta maska” laureāts kategorijā “Opera / Diriģenta darbs”.
http://www.novayaopera.ru

Natālija Somova

nopelniem bagātā Krievijas skatuves māksliniece, jaunatnes balvas “Triumfs" laureāte, viena no Maskavas Staņislavska un Ņemirovia-Danenko Muzikālā teātra prima ballerīnām. Natālija Somova 1999.gadā absolvējusi Krasnodaras horeogrāfijas skolu.

Georgi Smilevski

Krievijas Tautas mākslinieks, viens no Maskavas Staņislavska un Ņemirovia-Danenko Muzikālā teātra solistiem. Pēc Maskavas Valsts horeogrāfijas akadēmijas abslovēšanas Smilevskis pievienojās Maskavas Lielā teātra baletmeistara Jurija Grigorovia studijai. 1995.gadā Georgiju Smilevski uzņēma Maskavas Staņislavska un Ņemirovia-Danenko Muzikālā teātra trupā.

Andrei Chitu

galvenais balles deju meistars, pieredzējis horeogrāfs un profesionāls dejotājs no Vīnes.

Edgars Līnis & Elīza Ancāne

četrkārtējie Latvijas čempioni, Ziemeļeiropas čempioni, Pasaules kausa finālisti un Eiropas čempionātu pusfinālisti.

Aidars Gainulins

unikāls mūziķis, pasaulē atzīts akordeonists, 18 dažādu starptautisku konkursu uzvarētājs.
Klasika, popmūzika, roks un džeza mūzika Aidara Gainulina izpildījumā tiek atskaņota pasaules labākajās koncertzālēs: Berlīnes Filharmonijas Lielajā zālē, Parīzes koncertzālē Salle Gaveau, Wigmore Hall (Londonā), Kenedija centrā (Vašingtonā), Maskavas Starptautiskajā mūzikas namā un citur.

Baltic Ball 2017 mākslinieki

Kristīne Opolais (Latvija)

www.kristineopolais.com

viens no ievērojamākajiem soprāniem uz starptautiskās operas skatuves

Sesto Quatrini
(Italy)

www.sestoquatrini.com

talantīgais jaunais diriģents

Arunas Bizokas un Katusha Demidova (USA)

astoņkārtējie Pasaules čempioni balles dejās

Thomas Weinhappel

talantīgais, liriskais baritons no Austrijas

Andrei Chitu

galvenais balles deju meistars, pieredzējis horeogrāfs un profesionāls dejotājs no Vīnes.